Domy i Dachy

Domy i Dachy
Piaskowa 27, Żelków-Kolonia
08-110 Siedlce
http://domyidachy.pl/
firma polska
firmy wykonawcze

Polska firma rodzinna spod Siedlec. Posiada wielopokoleniową tradycję w wykonywaniu konstrukcji dachów i pracy z drewnem. Dziadek właściciela – Jakub Borkowski – był mistrzem ciesielstwa. Od lat 70.  budował drewniane domy z bala i stodoły oraz konstrukcje dachów. Nauczył swojego syna Andrzeja Borkowskiego trudnej sztuki ciesielskiej. Przez wiele lat pracowali razem, wykonując setki konstrukcji dachów i budując domy z bala. Wykonywali renowacje zabytków oraz większości kościołów w okolicy. W ich rodzinnych stronach mówiło się nawet: „Jak po dachy to do Borkowskich”. Andrzej Borkowski w swojej długoletniej karierze zrealizował ponad 1500 konstrukcji dachów.

Robert Borkowski, właściciel firmy, pracował razem ze swoim ojcem i dziadkiem, zdobywając od nich cenne doświadczenie i umiejętności w zakresie sztuki ciesielskiej. Od 2005 r. rozpoczął prowadzenie własnej firmy, zajmującej się wykonywaniem konstrukcji dachów i budowaniem domów z drewna. Działalność prowadzi nieprzerwanie aż do dziś, ciągle rozwijając firmę i poszerzając zasięg jej działania.
Firma Domy i Dachy realizuje inwestycje kompleksowo: od koncepcji, przez projekt i pozwolenie na budowę, do stanu deweloperskiego. Wszystkie budowy stara się realizować wykorzystując najlepsze, dostępne na rynku materiały. Jest bezpośrednim dystrybutorem wielu materiałów budowlanych najwyższej jakości.

Kategorie